16 czerwca 2018 r. - godz.: 19.00

Warszawa. Koncert Polska liryka w Pałacu na Wyspie: Karłowicz

Polska Opera Królewska zaprasza na cykl letnich koncertów Polska liryka w Pałacu na Wyspie. Podczas czerwcowo – lipcowych wieczorów będzie można usłyszeć pieśni i utwory instrumentalne Mieczysława Karłowicza, Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego. W programie pierwszego z koncertów znajdą się niemalże wszystkie utwory z dorobku pieśniarskiego Mieczysława Karłowicza. Pieśni wykonają Dorota Lachowicz (mezzosopran) i Robert Gierlach (baryton) przy akompaniamencie fortepianu (Dagmara Dudzińska) .
 
Pałac na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Sala Balowa
 
 
 

Zobacz więcej: https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/465202/koncert-polska-liryka-w-palacu-na-wyspie-karlowicz-warszawa-maz14

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.