27 listopada 2017 r. - godz.: 9.00 i 11.00

Siedlce. Selfie z Alicją w krainie czarów

Scenariusz musicalu autorstwa U.Gotowickiej, chociaż zainspirowany książką L.Carrolla, jest odrębną historią, którą można byłoby zamknąć w cytacie z Poety: "Trzeba śnić z otwartymi oczami, trzeba śnić przy pomocy rąk" (O. Paz). "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" utwierdza w konieczności szukania siebie, szukania własnej drogi, "ścieżki serca" znaczonej szachownicą Jasności i Ciemności, Dobra i Zła. Spektakl ten to niemała gratka dla miłośników tańca, piosenki i różnorodności form teatralnych (lalki, multimedia)
 
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
\Siedlce, ul. Bpa. I. Świrskiego 31
 

Zobacz więcej: https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/m/mazowieckie?p_p_id=KiwiScheduleResultsDataScroll_WAR_Kiwiportalportlet_INSTANCE_jEB8t7ySd

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.