• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Informacje różne

Wiosenny Narodowy

Dodano: 21/03/2014

Już od 22 marca, miasto i operator stadionu zapraszają do udziału w wiosennych zajęciach. A jest w czym wybierać.

Można będzie wziąć udział w treningach fitness, które poprowadzą trener personalny Lefteris Kavoukis i Mistrz Polski w aerobiku sportowym Tomasz Choiński. Zajęcia prowadzone będą w godzinnych turach, od godz. 10 do 20 w soboty (22 marca i 29 marca) i od godz. 10 do 18:30 w niedziele (23 marca i 30 marca). A w tygodniu od 24 do 28 marca od 17.30 do 21.30.

Dla energicznych i szybkich obok stadionu przygotowano boisko do speed paintballu, strzelnicę, a także siedmiometrową ściankę wspinaczkową. Łyżwy warto zamienić na rolki, bo na promenadzie zewnętrznej odbywać się będą warsztaty i pokazy jazdy. Błonie wokół Narodowego oddane są do dyspozycji zwolenników Nordic Walkingu.

Spółka PL.2012+, operator stadionu, zaprasza m.in na Festiwal Gier Planszowych. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Profesjonalni animatorzy i strefy zabaw zadbają o to, aby mali warszawiacy się nie nudzili.

za www.warszawa.gosc.pl


Cennik i dodatkowe informacje o zajęciach dostępne są na stronie : http://www.stadionnarodowy.org.pl/
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.