• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Wydarzenia filmowe

Warszawa. Film pt. Powstanie Warszawskie

Dodano: 23/04/2014

Pan Jan Ołdakowski - dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego uprzejmie informuje, że od 9 maja br. będzie wyświetlany w kinach w całej Polsce film pt. Powstanie Warszawskie. Jest to pierwszy na świecie dramat wojenny non-fiction, w całości zmontowany z filmów dokumentalnych, zrealizowanych w czasie walk 1944 roku. Muzeum, które jest pomysłodawcą i producentem filmu, zaprosiło do współpracy znamienitych twórców, dzięki którym powstał projekt bez precedensu w skali światowej. Efektem jest 80 minut odbudowanego, pokolorowanego, poruszającego filmu, ukazującego Powstanie z niespotykanym dotąd realizmem.

Aby dotrzeć do jak największej liczby widzów, Muzeum Powstania Warszawskiego może zorganizować pokazy specjalne na terenie parafii w naszej archidiecezji. W tym celu został uruchomiony specjalny numer infolinii, pod którym od 25 kwietnia będzie można uzyskać informację i zarezerwować pokaz: 508 876 803.

Dane kontaktowe do Muzeum Powstania Warszawskiego:

Pani Agata Kościelna - Ratowska
Dział Promocji Muzeum Powstania Warszawskiego, tel. 22 539 79 11
e-mail: akoscielna@1944.pl
www.1944.pl; www.powstaniewarszawskiefilm.pl
www.facebook.com/1944pl; www.anoda.org.pl
www.facebook.com/powstaniewarszawskiefilm.
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.