• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Księgania na Miodowej

Sakralne Perły Mazowsza

Dodano: 09/06/2017

Miniprzewodnik "Sakralne Perły Mazowsza", zawierający opis 30 godnych uwagi obiektów sakralnych, które należą do dziedzictwa kulturowego Mazowsza.
Publikacja przedstawia w układzie alfabetycznym kościoły, których znaczenie jako atrakcji turystycznych wzrasta. Publikacja adresowana jest zarówno do turystów indywidualnych, podróżujących rodzin, grup uprawiających krajoznawstwo oraz organizatorów turystyki. Książka nie wyczerpuje bogatego potencjału mazowieckich pereł architektury sakralnej; jest niejako jednym z pierwszych kroków w stronę wzbogacenia oferty krajoznawczej. Dołączona do niej mapa pozwoli zorientować się w lokalizacji opisywanych obiektów.
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.