• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Domy pielgrzyma

Ośrodek Jasnogórskiej Matki Kościoła

Dodano: 14/09/2012

Ośrodek Jasnogórskiej Matki Kościoła stwarza możliwość odpoczynku dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup, a także całych rodzin. Można tu spędzić czas wyciszenia i modlitwy.
 
Ośrodek położony jest z dala od miejskiego gwaru, około 20 km od centrum Warszawy, w lesie. Tutaj wypoczywał Sługa Boży ks. kard. Stefan Wyszyński. Do dziś można zwiedzać pokój, w którym mieszkał.
 
03-054 Warszawa-Choszczówka, ul. Świerkowa 4
tel. 022 614 65 13

W każdą niedzielę w kaplicy Jasnogórskiej Matki Kościoła o godz. 10.30 odprawiana jest Msza Święta.

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.