• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Domy pielgrzyma

Młodzieżowe Centrum Edukacyjno – Wychowawcze STUDNIA w Płocku

Dodano: 24/11/2014

WITAMY!

Witamy Państwa w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym STUDNIA – miejscu, gdzie z dala od miejskiego zgiełku, znajdziecie Państwo czas na odpoczynek i koncentrację. MCEW STUDNIA to połączenie nowoczesności z prostotą. Dysponujemy bogatą bazą noclegową oraz centrum konferencyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Młodzieżowe Centrum Edukacyjno – Wychowawcze STUDNIA
ul. Górna 1 A, 09-402 Płock
tel.: 24 268 07 86, kom. 603 600 862

Strona do kontaktu: http://www.studnia.co/
Pobierz plik: logoddm.jpg - rozmiar 0.07 MB
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.