• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Księgania na Miodowej

Jak zwiedzać Kościoły- Obiekty sakralne jako atrakcje turystyczne. Zarys problemu

Dodano: 15/02/2013

Niniejsza publikacja to swoista wstępna diagnoza istniejących potrzeb odnośnie wykorzystania obiektów sakralnych jako atrakcji turystycznych. Jej początkiem była sesja problemowa "Jak zwiedzać kościoły?" zorganizowana w listopadzie 2007 roku we współpracy z programem "Turystyka wspólna sprawa". Udział w sesji wzięli specjaliści: przewodnicy, konserwatorzy zabytków, organizatorzy turystyki, samorządowcy oraz proboszczowie z Warszawy i Mazowsza. 


Stron: 154 Format: 13,0 x 23,5cm
Oprawa: miękka, szyta
Warszawa 2011
ISBN: 978-83-87989-52-1 


Bezpłatny e-book dostępny do pobrania na stronie: http://www.skarbiecmazowiecki.pl
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.