• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności Mazowsze

Grójec. II Mazowiecki Festiwal Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona

Dodano: 28/02/2014

Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w II Mazowieckim Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona. Festiwal odbędzie się w dniach 27-28 maja 2014 r. w Sali widowiskowej GOK. Festiwalowi patronuje Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, Starosta Powiatu Grójeckiego oraz Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 18 kwietnia 2014r. Do pobrania karta zgłoszenia a regulamin dostępny na stronie www.gokgrojec.pl Serdecznie zapraszamy.

Pobierz plik: karta_scena-1.doc - rozmiar 0.03 MB
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.