• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Domy pielgrzyma

Dom Pielgrzyma "Arka"

Dodano: 14/09/2012

Dom Pielgrzyma "Arka" usytuowany jest w samym sercu Snktuarium w pobliżu nowej licheńskiej świątyni. Wszyscy pielgrzymujący do Sanktuarium, zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane grupy mają do dyspozycji miejsca noclegowe i zapewnione wyżywienie.
Ponadto dom pielgrzyma dysponuje salą przygotowaną do obsługi konferencji, zjazdów, szkoleń, spotkań, seminariów, a także istnieje możliwość organizowania bezalkoholowych przyjęć.
 
Dom Pielgrzyma "Arka", ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary, tel. 063 270 81 62; arka@lichen.pl; www.arka.lichen.pl 
 
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.