• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

58. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich

Dodano: 18/08/2017

Letnie recitale potrwają w Łazienkach Królewskich do 24 września. Wystąpi 41 wybitnych pianistów z Polski, Litwy, Japonii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także ze Stanów Zjednoczonych. Są oni laureatami licznych konkursów, w tym Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, i posiadają bogaty dorobek artystyczny. Wśród interpretatorów muzyki Chopina nie zabraknie młodych wykonawców - Lukasa Geniušasa, Michała Szymanowskiego, Edwina Szwajkowskiego, Aleksandry Bobrowskiej czy Marii Gabryś, która zakończy tegoroczny sezon Koncertów Chopinowskich.
 
Recitale pod Pomnikiem Chopina będą się odbywać w każdą niedzielę o godz. 12.00 i 16.00.
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.